Adress:
Box 368, 44211 KUNGÄLV
Besöksadress:
Skarpe Nords idrottsplats, Kungälv
Organisationsnummer: 
853300-0413
Bankgiro
216-9233
Telefon:
0303-13330, helgfria tisdagar 10-14 och torsdagar 14-18.
E-post:
Kansliet@ifkkungalv.se E-post läses och hanteras alla vardagar
Fax:
0303-249185

Ordförande: Stefan Strand
E-post: stefan.strand@ifkkungalv.se
Tel: 0706-39 75 00

Sekreterare: Christer Steinsson
Tel: 0708-20 22 23
E-post: christer.steinsson@ifkkungalv.se

Kassör: Magnus Carlsson
Tel: 0733-248676
E-post: magnus.carlsson@ifkkungalv.se
x
Media: 
Anders Abrahamsson
Epost: anders.abrahamsson@ifkkungalv.se
x
Sälj & Marknad: Ansvarig sälj & marknad: Ola Dagliden
Tel: 0704 19 06 82
E-post: ola.dagliden@ifkkungalv.se
x
Medlemsavgifter 18/19:
Familjemedlemskap: 800 kr
Enskild medlem: 400 kr
Livstids medlem: 4000 kr
x
Träningsavgifter för aktiva 18/19:
P9 – P12: 850:-
P14: 1100:-
P16: 1600:-
P18 – J20: 2050:-
Kungälv/Kareby: 2050:-