Ditt namn (behöver ej anges)

Din epost (behöver ej anges)

Ditt meddelande

Kansliet
Allmänna frågor: kansliet@ifkkungalv.se

Kansli:
Tel: 0303- 133 30
E-post: kansli@ifkkungalv.se

Kanslist: Calle Rydén
Tel: 0303-133 30
E-post: calle.ryden@ifkkungalv.se

Kontakt Styrelsen:

Ordförande: Stefan Strand
E-post: stefan.strand@ifkkungalv.se
Tel: 0706-39 75 00

Ungdomssektionen:
Christer Steinsson
Tel: 0708-20 22 23
E-post: christer.steinsson@ifkkungalv.se

Kassör: Magnus Carlsson
Tel: 0733-248676
E-post: magnus.carlsson@ifkkungalv.se

Media: Anders Abrahamsson
Epost: anders.abrahamsson@ifkkungalv.se
Tel: 0736-439187

Sälj & Marknad

Ansvarig sälj & marknad: Ola Dagliden
Tel:
E-post: ola.dagliden@ifkkungalv.se

Sälj & Marknad: Calle Rydén
Tel: 0303- 133 30 / 0705- 19 51 53
E-post: calle.ryden@ifkkungalv.se

Vikingamarknaden
Nya Vikingamarknaden, IFK Kungälv
Att. Calle Rydén
Box 368
442 11 Kungälv
Tel: 0303-24 91 95 • 0705-19 51 53
Mail: vikingamarknaden@ifkkungalv.se

Information & Media

Reporter: Inger Åhman
E-post: inger.ahman@ifkkungalv.se

Reporter: Stefan Åhman
E-post: stefan.ahman@ifkkungalv.se

Arena & Arrangemang
Arrangemangsansvarig: Stefan Strand
E-post: stefan.strand@ifkkungalv.se
Tel: 0706-39 75 00

Sportsektion

Huvudtränare A-laget: Roger Knöös
Tel: 072-718 99 26

Lagledare: Jörgen Sjöholm
Tel: 070-913 20 48


Postadress:

IFK Kungälv
Box 368, 44211 KUNGÄLV

Ring oss:
0303- 133 30

Maila till oss:

kansliet@ifkkungalv.se