Ditt namn (behöver ej anges)

Din epost (behöver ej anges)

Ditt meddelande

Kansliet
Allmänna frågor: kansliet@ifkkungalv.se

Kansli:
E-post: kansliet@ifkkungalv.se

Kontakt Styrelsen:

Ordförande: Stefan Strand
E-post: stefan.strand@ifkkungalv.se
Tel: 0706-39 75 00

Ungdomssektionen:
Christer Steinsson
Tel: 0708-20 22 23
E-post: christer.steinsson@ifkkungalv.se

Kassör: Magnus Carlsson
Tel: 0733-248676
E-post: magnus.carlsson@ifkkungalv.seMedia

Anders Abrahamsson
Epost: anders.abrahamsson@ifkkungalv.se

Sälj & Marknad
Ola Dagliden
Telefon: 070- 419 06 82
Mejl: ola.dagliden@ifkkungalv.se

Adam Beggren
Telefon: 072 220 91 60
Mejl: adam.berggren@ifkkungalv.se

Stefan Åhman
Mejl: stefan.ahman@ifkkungalv.se

Vikingamarknaden

Nya Vikingamarknaden, IFK Kungälv
Att. Sten Källberg
Box 368
442 11 Kungälv

Mail: vikingamarknaden@ifkkungalv.se

Marknadsgeneral Sten Källberg 076-837 54 40

Arena & Arrangemang

Arrangemangsansvarig: Tobias Christoffersson
E-post: tobias.christoffersson@ifkkungalv.se
Tel: 0707 16 74 96

Sportsektion

Huvudtränare A-laget:
Anders Uhlin
Tel:073-047 77 36

Assisterande tränare A-Laget
Anders Liw
Tel: 070-311 60 11

Lagledare: Per Ekholm
Tel: 070-956 66 57

Postadress:

IFK Kungälv
Box 368, 44211 KUNGÄLV

Ring oss:
0303- 133 30 (avstängt tills vidare och använd gärna kontaktformuläret ovan)

Maila till oss:

kansliet@ifkkungalv.se