Ditt namn (behöver ej anges)

Din epost (behöver ej anges)

Ditt meddelande

Kansliet
Allmänna frågor: kansliet@ifkkungalv.se

Kansli:
E-post: kansliet@ifkkungalv.se

Kontakt Styrelsen:

Ordförande: Stefan Strand
E-post: stefan.strand@ifkkungalv.se
Tel: 0706-39 75 00

Ungdomssektionen:
Christer Steinsson
Tel: 0708-20 22 23
E-post: christer.steinsson@ifkkungalv.se

Kassör: Magnus Carlsson
Tel: 0733-248676
E-post: magnus.carlsson@ifkkungalv.se
Media:  Anders Abrahamsson
Epost: anders.abrahamsson@ifkkungalv.se
Tel: 0729 – 61 10 64

Sälj & Marknad

Ola Dagliden

Telefon: 070- 419 06 82 Mejl: ola.dagliden@ifkkungalv.se

Adam Beggren

Telefon: 072 220 91 60 Mejl: adam.berggren@ifkkungalv.se

Stefan Åhman

Mejl: stefan.ahman@ifkkungalv.se

Vikingamarknaden
Nya Vikingamarknaden, IFK Kungälv
Att. David Nordin
Box 368
442 11 Kungälv
Tel: 073 248 00 23
Mail: vikingamarknaden@ifkkungalv.se

Arena & Arrangemang

Arrangemangsansvarig: Tobias Christoffersson
E-post: tobias.christoffersson@ifkkungalv.se
Tel: 0707 16 74 96

Sportsektion

Huvudtränare A-laget: Ander Liw
Tel: 070-311 60 11

Lagledare: Per Ekholm
Tel: 070-956 66 57


Postadress:

IFK Kungälv
Box 368, 44211 KUNGÄLV

Ring oss:
0303- 133 30 (avstängt tills vidare och använd gärna kontaktformuläret ovan)

Maila till oss:

kansliet@ifkkungalv.se