Ditt namn (behöver ej anges)

Din epost (behöver ej anges)

Ditt meddelande

Postadress:
IFK Kungälv Box 368, 44211 KUNGÄLV

Kansliet
Allmänna frågor: kansliet@ifkkungalv.se

Maila till oss på Kansli:
E-post: kansliet@ifkkungalv.se

Ring oss:
0303- 133 30 helgfria måndagar kl. 14-19, onsdagar kl. 14.19 samt fredagar kl. 13-18

Kontakt Styrelsen:

Ordförande: Stefan Strand
E-post: stefan.strand@ifkkungalv.se
Tel: 0706-39 75 00

Sekreterare: Anna-Karin Garstam
Tel: 0709-51 96 50
E-post: anna-karin.garstam@ifkkungalv.se

Kassör: Magnus Carlsson
Tel: 0733-248676
E-post: magnus.carlsson@ifkkungalv.sex
x

Marknad
Niklas Wennström
Telefon: 073- 380 34 99
E-post: niklas.wennstrom@ifkkungalv.se

Vikingamarknaden

Nya Vikingamarknaden, IFK Kungälv
Att. Sten Källberg
Box 368
442 11 Kungälv

E-post: vikingamarknaden@ifkkungalv.se

Marknadsgeneral Sten Källberg 076-837 54 40

Arena

Arrangemangsansvarig: Tobias Christoffersson
E-post: tobias.christoffersson@ifkkungalv.se
Tel: 0707 16 74 96

Sport

Huvudtränare A-laget:
Anders Uhlin
Tel:073-047 77 36

Assisterande tränare A-Laget
Anders Liw
Tel: 070-311 60 11

Lagledare:
Per Ekholm
Tel: 070-956 66 57

Fysträn:

Niklas Wennström
Telefon: 073- 380 34 99
E-post: niklas.wennstrom@ifkkungalv.se